Energylandia Zator – rodzinny park rozrywki

0 Reviews
Popularny

Energylandia Zator – rodzinny park rozrywki

Zapewniamy znakomitą zabawę wszystkim odwiedzającym w każdym wieku.

Energylandia do rodzinny park rozrywki zlokalizowany w Zatorze, na obszarze 26 hektarów. Oferuje rozmaite rozrywki dla odwiedzających w każdym wieku. Dzieci z przyjemnością i wypiekami na twarzy spędzą niezapomniane chwile w Bajkolandii, gdzie mają możliwość spotkania się z bohaterami z ulubionych bajek i kreskówek. W Strefie Familijnej nadarzy się okazja do znakomitej zabawy dla całych rodzin. Ekstremalnych przeżyć dostarczy Strefa Ekstremalna, wyposażona w największe w Europie Roller Coastery, wahadła, wyrzutnie czy niespodziewane wjazdy do ciemnych miejsc i wody. W Water Parku można korzystać ze wspaniałych zjeżdżalni, plaży, pontonów - wszystko pod okiem wykwalifikowanych ratowników. Dodatkowo w Energylandii można uczestniczyć w widowiskowych koncertach i przedstawieniach, dzięki profesjonalnym scenom przygotowanym na te potrzeby.

Energylandia Zator, aleja 3 Maja, Zator, Polska
Numer kontaktowy